Reklama

Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii, Internet stał się podstawowym narzędziem pracy każdej firmy. Towarzyszy Nam w każdej dziedzinie życia. Reklama internetowa stała się tym samym unikalnym medium promocji, które pozwala dotrzeć reklamodawcy do dużej liczby potencjalnych odbiorców, dając doskonałe możliwości do interaktywnego i kreatywnego kontaktu z potencjalnym klientem.

Treści umieszczane na TaxFin.pl trafiają do szerokiego grona odbiorców – pracowników pionów finansowych i kadry zarządzającej. Naszymi Partnerami oraz autorami są najlepsze polskie jak i światowe kancelarie. Ich marka oraz jakość portalu TaxFin.pl sprawia, że nasza kampania reklamowa uznawana jest niezwykle skutecznym narzędziem przekazu informacji, istotnie pomagającym w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Wśród klientów, którzy korzystają z możliwości reklamowych Taxfin są m.in. takie firmy jak Deloitte, Comarch, Sage, Impel, Lefthand, TA GROUP, ADN Akademia Biznesu i wiele innych.  Bogaty wachlarz ofert sponsorskich/partnerskich pozwala w niestandardowy i kompleksowy sposób wypromować markę. Promocja odbywa się zarówno na portalu jak i podczas szkoleń, konferencji oraz wszystkich działań, które towarzyszą realizacji organizowanych przez nas wydarzeń.

Przykładowe formy promocji

Reklama na portalu,  w miesięczniku oraz podczas wydarzeń Taxfin m.in konferencji i warsztatów

• Partner Merytoryczny – prelekcja i promocja podczas eventu, nagrania TV plus kampania reklamowa na portalu

Reklama w newsletterze

• możliwość skorzystania  z części powierzchni mailingu lub całości

Reklama podczas e-szkolenia (webcast)

• prezentowana na początku lub końcu e-szkolenia, długość reklamy od 10 do 30 sekund

Reklamy na portalu

• artykuły sponsorowane
• banery: SKYSCRAPER 120×600, Button 120×60, Baner 468×60, Billboard 750×100, Double Billboard 750×200, Interstitial z Banerem / Billboardem

Indywidualne, unikatowe kampanie wizerunkowe

• czasowe (np. 30 dni)
• behawioralne (zasięgowe, do konkretnej grupy odbiorców, w określonych dniach)
• niestandardowe (artykuły reklamowe, konkursy)

Wysoką efektywność powyższych form reklamy zapewniają indywidualnie dobrane narzędzia promocji – doskonale dopasowane do Klienta, wydarzenia i starannie wyselekcjonowanej grupy docelowej.

Zapraszam do współpracy

tel. 208 28 54
rafal.maletko@taxfin.pl