Główne zmiany podatkowe w 2011 roku

szkolenie jest zaadresowane do:

Przedsiębiorców oraz managerów średniego i wyższego szczebla

 

celem spotkania jest prezentacja przepisów podatkowych które pozwalają na:
1.    zmniejszenie wysokości płaconych podatków,
2.    przesunięcie terminów płatności podatków,
3.    zmniejszenie ilości pracy działu księgowego i kosztów jego funkcjonowania.

Równocześnie zostaną zaprezentowane najistotniejsze zmiany w prawie podatkowym (VAT i CIT). W części poświęconej zmianom w VAT obowiązującym od 1 stycznia 2011 zaprezentowane zostaną m.in. kwestie związane ze zmianą stawek VAT, nowymi zasadami odliczania VAT od samochodów i paliw oraz zasadami dotyczącymi faktur elektronicznych. W trakcie prezentacji zmian w podatku dochodowym omówione zostaną przede wszystkim nowe rozwiązania dotyczące opodatkowania aportów do spółek osobowych oraz opodatkowania dywidend.

program szkolenia:
1.    Prezentacja wybranych ogólnych zasad wynikających z obowiązujących przepisów podatkowych,
2.    Prezentacja przepisów pozwalających na zmniejszenie wysokości płaconych podatków, przesuniecie terminów ich płatności oraz zmniejszenia kosztów funkcjonowania działu księgowego,  
3.    Prezentacja najistotniejszych zmian w VAT od 1 stycznia 2011,
4.    Prezentacja najistotniejszych zmian w CIT  od 1 stycznia 2011,
5.    Pytania i dyskusja.

prelegent spotkania:
Michał Deskur-Partner, Prezes Zarządu i założyciel biura księgowego CTN Polska Sp. z o. o. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy we Francji w międzynarodowej firmie audytorskiej. Od ponad 10 lat zarządza biurem księgowym specjalizującym się w kompleksowej obsłudze księgowej spółek o kapitale belgijskim i francuskim. Michał Deskur doradza wielu belgijskim i francuskim inwestorom w zakresie finansowym i księgowym w procesie tworzenia i pozyskiwania podmiotów działających na terenie RP. Doradztwo dotyczy projektów inwestycyjnych oraz transakcji restrukturyzacyjnych związanych z podziałami, fuzjami i przejęciami. Posiada także bogate doświadczenie w organizacji kompleksowej obsługi księgowej dużych przedsiębiorców.

CTN Polska Sp. z o. o. posiada szerokie doświadczenie w problematyce rozliczania projektów inwestycyjnych współfinansowanych ze środków publicznych oraz obsłudze spółek działających w specjalnych strefach ekonomicznych. http://www.ctn-polska.pl/

 
Miejsce:     Atrium International, Al. Jana Pawła II 23, II piętro, Warszawa
Koszt:     Członkowie Belgijskiej Izby Gospodarczej 140 PLN + 23% VAT (172,20 brutto);  Nie-członkowie: 220 PLN + 23% VAT (270,60 brutto)
Język:     Polski
Zachęcamy do szybkiej rejestracji–dla pierwszych dwóch osób udział w szkoleniu gratis!

Formularz rejestracyjny (zobacz)

 

www.belgium.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *