Wtorki z JPK również w grudniu

W listopadzie Ministerstwo Finansów wraz z Krajową Administracją Skarbową przeprowadziło ogólnopolską akcję „wtorki z JPK”. Celem akcji było przeszkolenie mikro przedsiębiorców z tworzenia i wysyłania plików JPK. Przypomnijmy, że obowiązek wysyłania plików JPK od 1 stycznia obejmie wszystkich podatników VAT w tym tych najmniejszych.

W związku z rosnącym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu JPK_VAT prowadzonymi w urzędach skarbowych w listopadzie Ministerstwo Finansów wraz z Krajową Administracją Skarbową postanowiło przedłużyć akcję „wtorki z JPK” również na grudzień. Bezpłatne szkolenia nt. tworzenia i przesyłania JPK_VAT będą przeprowadzone przez ekspertów KAS we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce, z wyjątkiem urzędów wyspecjalizowanych, w następujących terminach: 5.12, 12.12, 19.12.

Przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych urzędach, również w tych, w których nie rozliczają się na co dzień. Szczegółowe informacje, m.in. o godzinach i miejscach szkoleń, będą publikowane na stronach internetowych poszczególnych izb administracji skarbowej i urzędów skarbowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *