Wicepremier Pawlak na spotkaniu ze...

Wicepremier agitował do aktywnego włączenia się środowisk pracowniczych w prywatyzację spółek węglowych. Dodał, że prywatyzacja jest sprzyjająca także dla rodzimych firm energetycznych, [...]

Czytaj wiecej

Pages